روش های سریع برق انداختن حمام و سرویس بهداشتی

براي آنكه حمام و دستشويي خانه‌تان دوباره بدرخشند، نياز به صرف انرژي و زمان زياد نيست. شايد تميز كردن دستشويي و حمام هرگز به نظرتان سرگرم كننده و دلچسب نباشد، اما مي‌توان با سرعت بخشیدن ، اين كار را خوشايند كرد

تميز كردن آجرها و كاشي‌ها
هر چند وقت يكبار كاشي‌هاي دستشويي و حمام كدر و بي‌رنگ مي‌شوند و براي تميز و براق شدن دوباره آنها مي‌توانيد درون سطلی مقداری تمیز کننده غیر اسیدی تیرک ریخته و مقداری آب به آن اضافه کنید. سپس این محلول را به کمک اسفنج و یا برس بر روي سطح كاشي‌ها و آجرها بماليد و بعد با آب گرم بشوييد در آخر نيز اسفنج تميزي را روي كاشي‌ها بكشيد تا شفاف‌تر شوند. 

تميز كردن كاسه توالت
زنگارها و جرم‌هاي كاسه توالت و توالت فرنگي كه در اثر گذشت زمان نسبتاً طولاني ايجاد مي‌شوند، صحنه بسيار زشتي را به وجود مي‌آورند و معمولا سخت از بين مي‌روند. براي اين منظور، تمیز کننده اسیدی کاسه توالت تیرک بسیار سریع و موثر عمل میکند. مقداری از تمیز کننده را بر روی سطوح کثیف و جرم گرفته ریخته و بعد از مدتی با برس و آب روان فراوان بشویید. مشاهده می کنید که تمیز کننده تیرک با سرعت بسیار زیاد تمامی رسوبات و جرم ها را پاک می کند.

پرده دوش حمام
اصولا جرم های موجود بر روی پرده های حمام از نوع رسوبات صابون است. برای از بین بردن این رسوبات میتوانید از محلول چند منظوره تیرک استفاده کنید این محلول به سرعت رسوبات صابون و چربی را از روی سطوح پاک میکند. برای این منظوره این محلول را بر روی پرده اسپری کرده و با دستمالی بر روی آن بکشید تا لکه ها برطرف شود. در صورت عدم دسترسی به این محلول می توان پرده حمام را در محلول حاوی پودر دستی خیساند و بعد از مدتی آب کشی کرد.

خوشبو کردن سرویس بهداشتی:

با ریختن چند قطره از خوشبوکننده قطره ای تیرک می توان محیط سرویس بهداشتی  را خوشبو و مطبوع ساخت.

تاریخ ایجاد: 23 اردیبهشت 1396
تعداد بازدید: 11346
printrating
نام
ایمیل
نظر