تاریخچه شرکت تیزپاک خراسان

شرکت تيزپاک خراسان در سال 1370 با اخذ موافقت اصولی از اداره کل صنایع و معادن خراسان بزرگ و بارسالت و فلسفه وجودی خدمت به جامعه از طريق توليد محصولات پاک کننده و بهداشتی و همچنين ايجاد اشتغال برای جوانان بيکار وجويای کار در منطقه محروم قاينات تاسيس و در سال 1374 در زمينی به مساحت7500متر مربع وزير بنای 2000متر مربع در شهرک صنعتی قاين راه اندازی گرديد.
با استقبال مصرف کننده  نسبت به کيفيت محصولات تيرک زمين کارخانه به 17500متر و مساحت زير بنای کارخانه به 6000 متر مربع و تعداد خطوط توليد کارخانه به 20خط تولید محصول افزايش يافت که در آينده نزديک به 30 محصول خواهد رسيد .
اکنون شرکت در پرتو امکانات و تجهيزات مدرن و برخورداری از يک گروه مجرب و متخصص در رديف صنايع پاک کننده و بهداشتی پيشتاز کشور، بزرگراه خودکفايی صنعتی را تا مرحله حصول به نتايج درخشان طی نموده است. هر نام و محصول جديد که در شرکت تيزپاک خراسان توليد و عرضه می شود گام تازه ای است در راه تامين نيازها و خواسته های مصرف کنندگان از يک محصول ايده آل.
 اين شرکت با بهره گيری از کادر متخصص و تکيه بر تجربيات علمی در امور توليد، بازاریابی و دارا بودن واحد تحقيق و توسعه و لابراتوارهای مدرن کنترل کیفیت با فرمولاسيون پیشرفته و با هدف ارتقاء سطح کيفی و کمی محصولات خود در حال حاضر يکی از بزرگترين توليدکنندگان محصولات پاک کننده و شوينده در شرق کشور با نام تجاری تيرک می باشد که محصولات آن در سراسر کشور توزيع وبه بازار کشور های همسايه صادر می گردد.
شرکت تيزپاک خراسان اميدوار است در جهت رسالت وفلسفه وجودی اوليه و با تلاش مدیران خود و با بهره گیری از کلیه امکانات بالفعل و بالقوه در ايجاد فرصتهای شغلی جديد گامهای بیشتری بردارد. تعداد اشتغال بیش از 200 نفر می باشد. و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان تیرک گواه بر این امر است که این شرکت گام در راهی صحیح نهاده و در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد.

افتخارات کسب شده این شرکت عبارتند از:
1- واحد نمونه صادراتی استان خراسان در سال 1378

2- واحد نمونه کيفيت اداره کل استاندارد  و تحقیقات صنعتی خراسان در سال 1387 .

3- واحد نمونه کيفيت اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان جنوبی در سال1387 .

4- واحد نمونه کیفیت از طرف اداره کل نظارت بر مواد آرايشی وبهداشتی در سال 1380 .

5- واحد نمونه مديريت کيفيت و مديريت صنعت در بخش شوينده کشور از سوی انجمن صنايع شوينده 

6- اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ايران جهت محصول اجاق گاز پاک کن تيرک برای اولين بار در ايران .

7- کارآفرين نمونه استان خراسان جنوبی در سال 1385 .

8- انتخاب مسئول فنی شرکت تيز پاک  خراسان به عنوان نمونه در سال 1388 .

9- انتخاب مدیر کنترل کیفیت شرکت تیزپاک خراسان به عنوان نمونه و برتر کشوری در صنعت شوینده از طرف اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

10- واحدنمونه استاندارد درسال 1391

11- واحد نمونه صادرات در سال 1392

12- واحد نمونه نظارت در سال 1394

13- واحد نمونه نظارت از طرف معاونت غذا و داروی خراسان جنوبی در سال 1394 .

14-  انتخاب مسئول فنی نمونه از طرف اداره نظارت و مواد غذایی و بهداشتی در سال های 92- 93- 94

15- شرکت در نمایشگاههای مختلف داخل کشور و نمایشگاه کشورهای افغانستان و تاجیکستان .

16- کارآفرین برتر استان خراسان جنوبی در سال 1396